Hírek > Nemzeti Civil Alapprogram  


Civil Európa Hírlevél
feliratkozás
Adja meg e-mail címét:

NCA KOLLÉGIUMI VÁLASZTÁSOK 3.
2006-02-22

2006. február 14-17. között tartották a Nemzeti Civil Alapprogram (NCA) elektori gyűléseinek második fordulóját, amelyeknek feladata az új kollégiumok civil delegált tagjainak megválasztása volt.

Az összeállítás a megválasztott (3 tematikus és 8 működési) kollégium
tagjainak listáját tartalmazza (tag neve után zárójelben az őt delegáló
elektori gyűlés).


NEMZETKÖZI CIVIL KAPCSOLATOK ÉS EURÓPAI INTEGRÁCIÓ KOLLÉGIUMA

- Dr. Bene Tamás (Dél-Alföld - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Dr. Farkas István (Természetvédelem, állatvédelem, környezetvédelem,
műemlékvédelem - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori
gyűlése)
- Farkasné Szalai Mária (Dél-Dunántúl - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Jávorszky Iván (Közrend és közbiztonság védelme, önkéntes tűzoltás,
mentés, katasztrófa-elhárítás, emberi és állampolgári jogok védelme,
fogyasztóvédelem, euroatlanti integráció elősegítése, nonprofit
szervezeteknek nyújtott szolgáltatások, egyéb nonprofit tevékenységek -
országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Kondásné Erdei Mária (Észak-Alföld - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Kovács Előd (Nyugat-Dunántúl - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Dr. Mádai Mónika (Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés - országos civil
szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Mihály Zoltán (Gyermek- és ifjúsági érdekképviselet, gyermek- és
ifjúságvédelem, sport, szabadidő - országos civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Szeltnerné Winhardt Ildikó (Közép-Magyarország - regionális civil
szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Dr. Ugron Gáspár (Kulturális tevékenység, nevelés és oktatás,
képességfejlesztés, ismeretterjesztés, magyarországi nemzeti és etnikai
kisebbségekkel, valamint a határon túli magyarsággal kapcsolatos
tevékenység - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)


CIVIL ÖNSZERVEZŐDÉS, SZAKMAI ÉS TERÜLETI EGYÜTTMŰKÖDÉS KOLLÉGIUMA

- Baksa József (Nyugat-dunántúli regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Dr. Bánhidi Sándor (Közrend és közbiztonság védelme, önkéntes
tűzoltás, mentés, katasztrófa-elhárítás, emberi és állampolgári jogok
védelme, fogyasztóvédelem, euroatlanti integráció elősegítése, nonprofit
szervezeteknek nyújtott szolgáltatások, egyéb nonprofit tevékenységek -
országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Hódi Gyula (Dél-Alföld regionális civil szervezetek kollégiumválasztó
elektori gyűlése)
- Kary József, Észak-Magyarország regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Kiss József (Természetvédelem, állatvédelem, környezetvédelem,
műemlékvédelem - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori
gyűlése)
- Kováts Flórián (Kulturális tevékenység, nevelés és oktatás,
képességfejlesztés, ismeretterjesztés, magyarországi nemzeti és etnikai
kisebbségekkel, valamint a határon túli magyarsággal kapcsolatos
tevékenység - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Schöbel Márton, Közép-Magyarország - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Szakál Tibor (Gyermek- és ifjúsági érdekképviselet, gyermek- és
ifjúságvédelem, sport, szabadidő - országos civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Szekeres Ernő (Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés - országos civil
szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Varga Endre (Közép-Dunántúl - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)


CIVIL SZOLGÁLTATÓ, FEJLESZTŐ ÉS INFORMÁCIÓS KOLLÉGIUM

- Aliné Csereháti Erika (Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés - országos
civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Bokor Béla (Dél-Dunántúl - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Farnady Judit (Közép-Dunántúl - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Geszti Jánosné (Észak-Alföld - regionális civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Lajtmann József (Természetvédelem, állatvédelem, környezetvédelem,
műemlékvédelem - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori
gyűlése)
- Dr. Molnár Szabolcs (Kulturális tevékenység, nevelés és oktatás,
képességfejlesztés, ismeretterjesztés, magyarországi nemzeti és etnikai
kisebbségekkel, valamint a határon túli magyarsággal kapcsolatos
tevékenység - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Molnárné Hegymegi Krisztina (Észak-Magyarország - regionális civil
szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Prácser László (Gyermek- és ifjúsági érdekképviselet, gyermek- és
ifjúságvédelem, sport, szabadidő - országos civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Simon József (Közrend és közbiztonság védelme, önkéntes tűzoltás,
mentés, katasztrófa-elhárítás, emberi és állampolgári jogok védelme,
fogyasztóvédelem, euroatlanti integráció elősegítése, nonprofit
szervezeteknek nyújtott szolgáltatások, egyéb nonprofit tevékenységek -
országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)


ORSZÁGOS HATÓKÖRŰ CIVIL SZERVEZETEK TÁMOGATÁSÁNAK KOLLÉGIUMA

- Dr. Hegedűs Lajos (Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés - országos
civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése
- Kálóczy Imre (Kulturális tevékenység, nevelés és oktatás,
képességfejlesztés, ismeretterjesztés, magyarországi nemzeti és etnikai
kisebbségekkel, valamint a határon túli magyarsággal kapcsolatos
tevékenység - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Dr. Kovács Tibor (Közrend és közbiztonság védelme, önkéntes tűzoltás,
mentés, katasztrófa-elhárítás, emberi és állampolgári jogok védelme,
fogyasztóvédelem, euroatlanti integráció elősegítése, nonprofit
szervezeteknek nyújtott szolgáltatások, egyéb nonprofit tevékenységek -
országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Mayerné Hajtman Ágnes (Természetvédelem, állatvédelem,
környezetvédelem, műemlékvédelem - országos civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Dr. Paksi Piroska (Közrend és közbiztonság védelme, önkéntes tűzoltás,
mentés, katasztrófa-elhárítás, emberi és állampolgári jogok védelme,
fogyasztóvédelem, euroatlanti integráció elősegítése, nonprofit
szervezeteknek nyújtott szolgáltatások, egyéb nonprofit tevékenységek -
országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Pongrácz Gábor (Gyermek- és ifjúsági érdekképviselet, gyermek- és
ifjúságvédelem, sport, szabadidő - országos civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Priksz Gábor (Természetvédelem, állatvédelem, környezetvédelem,
műemlékvédelem - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori
gyűlése)
- Roszik Gábor (Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés - országos civil
szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Salga Péter (Gyermek- és ifjúsági érdekképviselet, gyermek- és
ifjúságvédelem, sport, szabadidő - országos civil szervezetek
kollégiumválasztó elektori gyűlése)
- Dr. Vajnai Zoltán (Kulturális tevékenység, nevelés és oktatás,
képességfejlesztés, ismeretterjesztés, magyarországi nemzeti és etnikai
kisebbségekkel, valamint a határon túli magyarsággal kapcsolatos
tevékenység - országos civil szervezetek kollégiumválasztó elektori gyűlése)


DÉL-ALFÖLDI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM
(A Dál-alföldi regionális civil szervezetek kollégiumválasztó elektori
gyűlése által delegált tagok)

- Bakai Csaba
- Baloghné Vas Katalin
- Farkas Gábor
- Gólya Pál
- Horváth Gyula
- Mák Kornél
- Török Gábor
- Végh László
- Zsoldos Sándor


DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM
(A Dél-dunántúli regionális civil szervezetek kollégiumválasztó elektori
gyűlése által delegált tagok)

- Baka Ferenc
- Farkas Tamás
- Gulyás Katalin
- Harasztia Attila
- Illés Tamás
- Kárpáti Árpád
- Peszt Péter
- Somyogyváry Attila
- Takács István


ÉSZAK-ALFÖLDI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM
(Az Észak-alföldi regionális civil szervezetek kollégiumválasztó
elektori gyűlése által delegált tagok)

- Inántsy Pap Sándor
- Kádár Erika
- Dr. Mészárosné Parádi Tünde
- Mihalcsik István
- Molnár Attila
- Nagyné Kiss Mária
- Rénes László
- Szarkáné Kövi Márta
- Tóth Miklós


ÉSZAK-MAGYARORSZÁGI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM
(Az Észak-magyarországi regionális civil szervezetek kollégiumválasztó
elektori gyűlése által delegált tagok)

- Bodó Péter
- Braun Miklós
- Dienes Mária
- Harsányi Györgyné
- Juhászné Kincses Helén
- Dr. Nagy Árpád
- Pálinkás Sándorné
- Papp Zsolt
- Takácsné Szigeti Ilona


KÖZÉP-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM
(A Közép-dunántúli regionális civil szervezetek kollégiumválasztó
elektori gyűlése által delegált tagok)

- Angyal Szabolcs
- Bereznai Csaba
- Kandikó Rita
- Mecsei Ilona
- Monostori Éva
- Nagy István
- Öcsi József
- Róka Gyula
- Szauer Rózsa


KÖZÉP-MAGYARORSZÁGI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM
(A Közép-magyarországi regionális civil szervezetek kollégiumválasztó
elektori gyűlése által delegált tagok)

- Dr. Baluka Csabáné
- Baranyai Péter
- Hanti Vilmos
- Kőszegi János
- Magó Gábor
- Dr. Molnár Pál
- Szávay István
- Szigetvári József
- Török László
- Varró József


NYUGAT-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM
(A Nyugat-dunántúli regionális civil szervezetek kollégiumválasztó
elektori gyűlése által delegált tagok)

- Farnady Ernő
- Horváth László
- Horváth Miklós
- Krug Gusztáv
- Nagy Sándor
- Sülyi Péter
- Szeder Tiborné Kummer Mária
- Szilágyi Leonóra
- Dr. Tillné Schmidt Edit

Civil Európa Hírlevél hírei
Hírek külföldről
Hírek itthonról
 
Programfelhívások
Beszámoló programokról
Pályázatok
Könyv
Forrás
Beszédes statisztika
Olvasóink kérték
Hírek angolul
 
     Téma     
 
Összes hír
 
Civil Európa/Európa Ház
Kapcsolat | Nyilatkozat